Limes K 22

• bez problémů

• Jednoduchá a rychlá montáž

• Kvalita, jednoduchá montáž, velikost
    • Vysoká cena

Sháněl jsem velký, kvalitní a estetický kompostér. Tento výrobek splňoval tyto vlastnosti jako jediný na trhu, proto jsem ho koupil i přes značnou cenu. Na to, abych si ho v požadované kvalitě vyrobil sám, nemám čas ani schopnosti.
    Mám jen trochu obavy, že mi ho někdo ze zahrady ukradne.

Materiál
pozinkové

Předností zahradních kompostérů z žárově zinkovaného plechu je dlouhá životnost a neměnnost tvaru. Především v zimním období jsou mnohem méně náchylné na poškození než křehké plastové kompostéry. Kompostéry lze velmi jednoduše smontovat i demontovat bez jakéhokoli nářadí díky jednoduchým zámkům. Také výběr zralého kompostu je díky důmyslné konstrukci velmi jednoduchý. Kompostéry nemají dvířka ani víko, vysunutím příček ze zámků vznikne otvor, kterým kompostér jednoduše vyberete. Kompostér je přístupný ze všech stran. Díky provzdušňovacím mezerám v celém plášti jsou kompostéry velmi vhodné kompostování zvláště vlhkých materiálů – trávy, listí apod. Výhodou všech typů pozinkovaných kompostérů je to, že je lze seskupovat do řady. Další kompostér můžete tedy připojit na jednu stěnu stávajícího. Toto řešení oceníte, pokud máte hodně materiálu ke kompostování. Rozšíření využijete také v situaci, kdy vrchní část kompostu není ještě zcela rozložená. Tento nezralý kompost tak můžete přeházet do prázdné části kompostéru. Podívejte se na rozšiřovací modul. vyrobeno z žárově zinkovaného plechu síla plechu 1 a 1,5 mm hmotnost 28 kg objem 704 l rozměr 91 x 91 x 85 cm Plechový zahradní kompostér K11 K21 K22 K31 hmotnost 28 kg 70 kg 75 kg 49 kg objem 704 l 1188 l 1795 l 1188 l rozměr 91 x 91 x 85 cm 109 x 109 x 100 cm 134 x 134 x 100 cm 109 x 109 x 100 cm tloušťka profilů 1 a 1,5 mm 2 mm 2 mm 1,5 mm Tab.: Plechový zahradní kompostér

• , zakoupeno v AGRICO

• bez problémů

• Jednoduchá a rychlá montáž

• Kvalita, jednoduchá montáž, velikost
    • Vysoká cena

Mám jen trochu obavy, že mi ho někdo ze zahrady ukradne.

• , zakoupeno v Limes.cz

• výrobek z pozinku, který snad vydrží déle než z plastu
    • vyšší cena

snadná montáž, kterou zvládám i já jako žena. Pevná konstrukce, která snad něco vydrží

• - kvalita
    • - životnost
    • - jednoduchost
    • - pevnost
    • - velký objem
    • - cena
    • - nic

Kvalitní kompostér od českého výrobce. Vydrží nesrovnatelně víc než plastové. Komu se zdá cena vysoká, ať si spočítá na kolik mu vyjdou 2 - 3 plastové kompostéry pro stejný objem.
    Rozhodně jsem nechtěl nevzhledný plastový kompostér, u kterého dřív nebo později začnou praskat úchyty nebo celé části. Dlouho jsem hledal než jsem našel tento kompostér, ale vyplatilo se.

• perfektní
    • rychle skompletovaný