AL-KO Jumbo 600

• Snadná montáž.
  • , zakoupeno v Melichar CZ

zatím nesmontováno

• , zakoupeno v GARDEN-Technik

Podobný produkt jsme už máme. Jednoduchý kompostér.

Typ kompostéru
Šířka
110 cm
Hloubka
125 cm

Kompostér AL-KO Jumbo 600.  Kompostéry AL-KO Vás přesvědčí vynikajícím systémem provzdušňování, svou lehkou konstrukcí a také recyklovatelným materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Tento plast je navíc zcela odolný vůči atmosférickým vlivům. Kompostéry v zahradě zaberou minimální prostor. Nádoby nemají dno a přímý styk s půdou tak umožňuje volný přístup červům, kteří se podílejí na procesu dekompozice a na tvorbě plnohodnotného, na živiny bohatého humusu.

Výhody kompostérů AL-KO:

Malé nároky na místo pro kompostování

Lze zužitkovat přes 30 % odpadu z domácnosti

Odstranění nevzhledné hromady kompostu

Jednoduchý stavebnicový systém

Některé příklady použití kompostu:

V zahrádce, kde je pěstována zelenina, se roztrušuje kompost mezi rostlinné řádky. To zabezpečí kyprost půdy, chrání před vysycháním a ušetří časté okopávání

Květinové záhony, záhony jahod, všechny víceleté zahradní rostliny a ovocné stromy opatřujeme silnější vrstvou kompostu

Vrstva kompostu chrání před okoráním půdy, má příznivý vliv na přijímání dešťové vody. Zahradní půda dostane temně hnědé zbarvení, kyprou drobivou strukturu

Vrstva kompostu chrání jemné kořínky rostlin a mikroorganismy při teplotních výkyvech - to vytváří dobré podmínky růstu rostlin

Vrstva kompostu potlačuje růst plevele, v kypré půdě je plení výrazně snazší

Rozměry :

• Snadná montáž.
  • , zakoupeno v Melichar CZ

zatím nesmontováno

• , zakoupeno v GARDEN-Technik

Podobný produkt jsme už máme. Jednoduchý kompostér.

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

Tento produkt jsem si vybrala proto, že jsem si chtěla pořídit kompostér, který by byl otevřený a se kterým by se dalo snadno manipulovat. Výrobek splnil moje očekávání, neboť tento kompostér se dá velmi snadno sestavit. Je ze stabilního pevného plastu, a přesto je lehký takže, v případě potřeby, se dá bez větší námahy přemísítit. Z mého pohledu to byla dobrá koupě, protože výrobek splnil moje požadavky.

Je prostě výborný.

• , zakoupeno v AL-KO

• Jeden kompostér tohoto typu mám a potřebovala jsem ještě jeden.
    • Pro svoje snadné sestavení a rozebrání mi velmi vyhovuje.
    • nevím

Pro svoje snadné sestavení a rozebrání mi velmi vyhovuje.
    Jeden kompostér tohoto typu mám a potřebovala jsem ještě jeden.

Vyhovuje

• , zakoupeno v 123shop.cz

Funkční výrobek za přijatelnou cenu.

• , zakoupeno v GARTEKO

• masivní provedení